czwartek, 12 lutego 2015

Lunchtime! Czyli o pojemnikach lunch-owych.
Pojemnik na lunch. Warto go mieć, nawet jeśli nie mam zamiaru używać go na co dzień, to okazja by je ze sobą zabrać sama się znajdzie. Przykład? Weekendowy wypad za miasto, podróż pociągiem, autobusem czy samochodem. Uczelnia i praca to chyba najczęstsze miejsca gdzie spotkamy ludzi z lunchboxami. 


Potrzebne są przede wszystkim w miejscach, gdzie nie możemy liczyć że znajdziemy coś co będziemy chcieli zjeść. Możemy sobie w ten sposób oszczędzić pustych kalorii i zapakować ze sobą coś co lubimy i wiemy ile ma kalorii.

Ja przedstawiam Wam trzy najpopularniejsze kształty pojemników na jedzonko.

1. Owalny na sałatkę [ mój kupiony w Biedronce za 6,99zł] pojemność 850ml z widelcem i dodatkowym pojemniczkiem na sos (który nie jest raczej zbyt szczelny)
2. Na jogurt i płatki - dwa osobne pojemniczki + pojemnik na jogurt jest z wkładem podtrzymującym zimno. [Biedronka 6,99zł]3. Na kanapki i przegryzki.[Biedronka 6,99zł] Klasyk, pamiętam je już z dzieciństwa, ten posiada dwie duże przegródki z czego jedna z nich podzielona jest jeszcze na trzy części. Mogę dać do dużej kanapkę, a do trzech mniejszych np. pomidorki koktajlowe, rzodkiewkę i orzeszki. Na upartego można tam dać sałatkę a do małych przegródek składniki których nie chcemy mieszać od razu tylko przed jedzeniem.Jak tylko zapakuje w nie coś fajnego na pewno Wam pokażę :)Miłego dnia,
Paula

5 komentarzy:

 1. Też się skusiłam na lunch box oraz pojemnik na jogurt. Od siebie mogę polecić pojemniki Sistema: http://sistema-polska.pl/. Co prawda są droższe, ale jakość wykonania jest świetna. Mamy już kilka ich pojemników i spisują się idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Własnie wróciłam z biedy mam wszystkie pojemniki

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze że mi przypomniałaś o tych pojemnikach, dzisiaj lecę do biedry ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję,że będą jeszcze w Biedronie, ostatni najbardziej by mi się przydał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. witam nie chce pani sprzedac tego zestawu

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą Waszą opinię :)